СБ Малакут
+380 44 334-61-95

Смотрите также:

Новости

Вы успешно подписались на дайджест «СБ МАЛАКУТ»

Перейти на главную

СБ Малакут запрошує взяти участь у 11th Health Insurance Forum!
СБ Малакут запрошує взяти участь у 11th Health Insurance Forum, що відбудеться у четвер, 24 жовтня у готелі Premier Palace!

«СБ Малакут» першим серед страхових посередників почав традицію проведення галузевих заходів з особистого страхування. Наша конференція об'єднує основних учасників ринку особистого страхування: страхового брокера, представників бізнесу та страховиків. Основна мета заходу - це обмін досвідом між фахівцями з провідних компаній України, які стикаються з корпоративним страхуванням персоналу, а також пошук нових ідей і рішень в області добровільного медичного страхування і страхування життя, знайомство з інноваційними рішеннями, запропонованими страховиками і брокером.

Заходи «СБ Малакут» - традиційне місце зустрічі професіоналів в області HR-менеджменту. Це унікальна можливість встановити нові ділові відносини, розібратися з тенденціями на ринку страхових послуг, отримати актуальну інформацію про готових рішеннях, які дозволяють ефективно закуповувати і обслуговувати корпоративні програми страхування персоналу.

Отримати детальну інформацію та зареєструватися для участі можна на сторінці конференції!

Отправить резюме

Имя:
E-mail:
Вакансия: