СБ Малакут
+380 44 334-61-95

Дивіться також:

«СБ Малакут» - міжнародний страховий і перестраховий брокер. На сьогодні ми зайняли одну з лідируючих позицій на українському ринку брокерських послуг, пропонуючи професійні консультаційні послуги і найкращі страхові рішення за всіма видами ризиків. За роки роботи ми заслужили репутацію надійного партнера, що підтверджується довгостроковими відносинами з нашими клієнтами.

З початку роботи на ринку «СБ Малакут» наші клієнти отримали сукупне страхове відшкодування за врегульованими страховими подіями на суму близько 100 мільйонів гривень. Професійна відповідальність застрахована на 5 млн євро.

Входить до міжнародних брокерських асоціацій: ICBA, UNISONBrokers і EOS.

Наші переваги

Команда

Експертиза

Технології

Нам довіряють

Команда

Ярослав Юцкевич

Ярослав Юцкевич

Керуючий партнер «СБ Малакут»
Як один із засновників компанії Ярослав Юцкевич зосереджує увагу на питаннях поточних відносин із клієнтами і партнерами на страховому ринку. Ярослав має близько 15 років досвіду в сфері страхування, в т.ч. у таких компаніях, як AoN, «Кредо-Класик» (UNIQA), Garant-Auto. Великий професійний досвід і індивідуальний підхід Ярослава до кожного клієнта зіграли важливу роль у становленні компанії. Так, в умовах швидкого зростання компанія «СБ Малакут» зберегла бездоганний сервіс.
Олексій Березін

Олексій Березін

Керуючий партнер «СБ Малакут»
Сфера відповідальності Олексія - фінанси, маркетинг, оптимізація бізнес-процесів, впровадження ІТ-рішень для управлінського обліку. Його солідний управлінський досвід і системний підхід до роботи дозволяють досягати намічених цілей у заплановані терміни. Олексій переконаний: незалежно від етапу свого розвитку, компанія повинна генерувати прибуток.
Оксана Гончарко

Оксана Гончарко

Директор департаменту особистих видів страхування
Оксана - лікар, має досвід роботи в практичній охороні здоров'я (20 років), в страхуванні (16 років). Займала посади завідувача відділенням, координатора асистансу, директора з особистих видів страхування. Головним пріоритетом в роботі вважає забезпечення якісного сервісу для клієнтів і гарантоване виконання взятих на себе зобов'язань, командну роботу, збереження і примноження досягнутих результатів роботи, постійний іноваційний розвиток у рамках потреб клієнта і для вирішення його завдань.
Євген Шнурко

Євген Шнурко

Директор інтернет-проектів
Стратегія розвитку «СБ Малакут» і ті рішення, які компанія пропонує своїм клієнтам, нерозривно пов'язані з розвитком інформаційних технологій та інтернет-послуг. Маючи великий досвід роботи в цій сфері, Євген упевнений, що найважливішими напрямами сьогодні є розвиток онлайн-сервісів для корпоративних клієнтів із добровільного медичного страхування і вихід компанії на ринок роздрібних страхових послуг в онлайні.

Партнери

Uniqa
AXA
Арсенал Страхование
Alfa Strah
Allianz
Ingo
providna
PZU
TAS
УСГ
Knyaza
Kraina
УСК
Colonnade
universalna
Vuso
Euroins
Brokbiznes
Evrop strah al

Відправити резюме

Ім'я:
E-mail:
Вакансія: