СБ Малакут
+380 (44) 238-05-12, +380 (44) 248-46-41

Дивіться також:

«СБ Малакут »- міжнародний страховий і перестраховий брокер. На сьогодні ми зайняли одну з лідируючих позицій на українському ринку брокерських послуг, пропонуючи професійні консультаційні послуги і найкращі страхові рішення за всіма видами ризиків. За роки роботи ми заслужили репутацію надійного партнера, що підтверджується довгостроковими відносинами з нашими клієнтами.

З початку роботи на ринку «СБ Малакут» наші клієнти отримали сукупне страхове відшкодування за врегульованими страховими подіями на суму близько 100 мільйонів гривень. Професійна відповідальність застрахована на 1 млн доларів США.

Входить до міжнародних брокерських асоціацій: ICBA, UNiBA, UNISONBrokers і EOS.

Наші переваги

Команда

Експертиза

Технології

Нам довіряють

Команда

Ярослав Юцкевич

Ярослав Юцкевич

Керуючий партнер «СБ Малакут»
Як один із засновників компанії Ярослав Юцкевич зосереджує увагу на питаннях поточних відносин із клієнтами і партнерами на страховому ринку. Ярослав має близько 15 років досвіду в сфері страхування, в т.ч. у таких компаніях, як AoN, «Кредо-Класик» (UNIQA), Garant-Auto. Великий професійний досвід і індивідуальний підхід Ярослава до кожного клієнта зіграли важливу роль у становленні компанії. Так, в умовах швидкого зростання компанія «СБ Малакут» зберегла бездоганний сервіс.
Олексій Березін

Олексій Березін

Керуючий партнер «СБ Малакут»
Сфера відповідальності Олексія - фінанси, маркетинг, оптимізація бізнес-процесів, впровадження ІТ-рішень для управлінського обліку. Його солідний управлінський досвід і системний підхід до роботи дозволяють досягати намічених цілей у заплановані терміни. Олексій переконаний: незалежно від етапу свого розвитку, компанія повинна генерувати прибуток.
Олена Назмієва

Олена Назмієва

Директор з розвитку бізнесу
Олена Назмієва відповідає за успішний розвиток співпраці з новими клієнтами «СБ Малакут». Уже більш ніж 10 років вона надає страхові рішення для корпоративного бізнесу. Як страховий експерт Олена Назмієва впевнена, що кожна компанія потребує індивідуального рішення. Завдяки досвіду вона безпомилково відчуває потреби клієнта.
В’ячеслав Радомський

В’ячеслав Радомський

Директор з корпоративного страхування персоналу
Під керівництвом В'ячеслава працює команда фахівців, які безпосередньо відповідають за супровід клієнтів, захищають їхні інтереси на всіх рівнях взаємодії зі страховиком. Важливу роль відіграє те, що В'ячеслав, окрім освіти в сфері менеджменту управління, має також медичну освіту. Це дозволяє йому детально розбиратися в потребах кожного клієнта і блискуче справлятися із завданнями, що стосуються медичної специфіки програм страхування і не тільки. Своїм основним завданням він бачить здоров'я, добробут і задоволеність кожного клієнта, одержувані шляхом надання бездоганного сервісу.
Євген Шнурко

Євген Шнурко

Директор інтернет-проектів
Стратегія розвитку «СБ Малакут» і ті рішення, які компанія пропонує своїм клієнтам, нерозривно пов'язані з розвитком інформаційних технологій та інтернет-послуг. Маючи великий досвід роботи в цій сфері, Євген упевнений, що найважливішими напрямами сьогодні є розвиток онлайн-сервісів для корпоративних клієнтів із добровільного медичного страхування і вихід компанії на ринок роздрібних страхових послуг в онлайні.
Ірина Ільченко

Ірина Ільченко

Фінансовий директор
Ірина веде фінансові справи компанії починаючи з 2010 року, а її загальний стаж роботи в галузі фінансів становить понад десять років. Головна відмінність у роботі Ірини - пильна увага до найменших деталей. Завдяки її професійним і особистим якостям фінансові інтереси компанії надійно захищені. Ірина вважає, що своєчасне виконання фінансових зобов'язань є запорукою успішного розвитку і бездоганної репутації компанії.

Партнери

AXA
Арсенал Страхование
Aska
Alfa Strah
Allianz
Ingo
Dim
providna
PZU
TAS
Uniqa
УСГ
Knyaza
Kraina
qbe
universalna
Brokbiznes
Evrop strah al
Globus
pro100
HR-liga
Meetingpoint
manager

Відправити резюме

Ім'я:
E-mail:
Вакансія: