СБ Малакут
+380 (44) 238-05-12, +380 (44) 248-46-41

Дивіться також:

Ernst and Young
За время нашего сотрудничества компанией «СБ Малакут» был продемонстрирован высокий уровень профессионализма и заинтересованности в защите интересов клиента.
В ходе работы над программой медицинского страхования «СБ Малакут» были учтены все пожелания и интересы нашей компании.
МАУ
АТ «Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» співпрацює зі страховим брокером ТОВ «СБ Малакут» за напрямком особистого страхування персоналу.
За час співпраці ТОВ «СБ Малакут» зарекомендувало себе як стабільний партнер у сфері страхового бізнесу, якісно виконуючи взяті на себе зобов’язання, а співробітники компанії показали себе досвідченими професіоналами та експертами своєї галузі. Враховуючи наш позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «СБ Малакут» як надійного партнера у сфері страхування.
Shell
Ukrtelecom
Страховий брокер СБ «Малакут» зарекомендував себе як надійний і відповідальний партнер. Протягом року співпраці співробітники нашого партнера демонстрували високий рівень клієнтоорієнтованості, відкритості та готовності до пошуку індивідуальних рішень, які найкращим чином відповідають потребам нашої компанії.
СБ «Малакут»  відповідально ставиться до своєї роботи, якості та своєчасності надання послуг. Ця риса неодноразово дозволяла врегульовувати складні питання у сфері страхування у стислі терміни.
Команда СБ «Малакут»   – це висококваліфіковані експерти у галузі страхування, що відображається в тих результатах, яких вдається досягати завдяки співпраці.
Corum Group
ТОВ «Корум Груп» співпрацює зі страховим брокером ТОВ «СБ Малакут» за напрямком особистого страхування персоналу з 2014 року.
За час співпраці ТОВ «СБ Малакут» зарекомендувало себе як стабільний партнер у сфері страхового бізнесу, якісно виконуючи взяті на себе зобов’язання.
Співробітники компанії ТОВ «СБ Малакут» показали себе досвідченими професіоналами та експертами своєї галузі.
Враховуючи наш позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «СБ Малакут» як надійного партнера у сфері страхування.
Glastroesch

ТОВ «Глас Трьош Холдінг Україна» співпрацює з Держаком Андрієм Вікторовичем – Керівником Проектів ТОВ «СБ Малакут» як зі страховим брокером, за деякими майновими видами страхування.

За час співпраці, ТОВ «СБ Малакут» зарекомендувало себе як стабільний партнер у сфері страхового бізнесу, якісно виконуючи взяті на себе зобов’язання, а співробітники компанії показали себе досвідченими професіоналами та експертами своєї галузі.

Враховуючи наш позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо Держака А.В. та ТОВ «СБ Малакут» як надійного партнера у сфері страхування.

Danone
АТ «УкрСиббанк»

АТ «УкрСиббанк» підтверджує, що ТОВ «СБ Малакут» з 2015 року є партнером АТ «УкрСиббанк» у галузі страхування.

На даний момент ТОВ «СБ Малакут» надає АТ «УкрСиббанк» послуги за наступними видами страхування:

1.       Особисті види страхування: добровільне страхування від нещасних випадків, добровільне медичне страхування.

2.       Обов’язкові види страхування: обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті.

За час співпраці ТОВ «СБ Малакут» зарекомендувало себе як стабільний партнер у сфері страхового бізнесу, якісно виконуючи взяті на себе зобов’язання, а співробітники компанії показали себе досвідченими професіоналами та експертами своєї галузі.

Auchan

ТОВ «АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАРКЕТ» співпрацює з Держаком Андрієм Вікторовичем – Керівником Проектів ТОВ «СБ Малакут» як зі страховим брокером, за деякими майновими видами страхування.

За час співпраці, ТОВ «СБ Малакут» зарекомендувало себе як стабільний партнер у сфері страхового бізнесу, якісно виконуючи взяті на себе зобов’язання, а співробітники компанії показали себе досвідченими професіоналами та експертами своєї галузі.

Враховуючи наш позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо Держака А.В. та ТОВ «СБ Малакут» як надійного партнера у сфері страхування.

Укрнет
Kernel
IDS
KFC
KPMG
Piraeus Bank
Ferrexpo
SysIQ
Metro
Gentherm Ukraine
Huawei
Bunge
Maersk
AmWay
Oriflame
DLA Piper
Knauf
Evroglass
Medochemie
Puma
Bauchemie
EsteeLauder
Ruukki
AstraDent
Festo
Limelight
Geze
Peri
Kromberg
UMG
Lemken
Wanzl
Leuco
Lohmann
IPS
Cargo
Asstra
TiDiSi
Newyorker
Forschner
L&G Metering
WWCT

Відправити резюме

Ім'я:
E-mail:
Вакансія: