СБ Малакут
+380 44 334-61-95

Ви успішно підписалися на дайджест «СБ МАЛАКУТ»

Перейти на головну

Конференції

Ми раді запросити вас на конференцію 11th Health Insurance Forum (24 жовтня)!


«СБ Малакут» першим серед страхових посередників почав традицію проведення галузевих заходів з особистого страхування. Наша конференція об’єднує основних учасників ринку особистого страхування: страхового брокера, представників бізнесу та страховиків. Основна мета заходу – це обмін досвідом між фахівцями з провідних компаній України, які стикаються з корпоративним страхуванням персоналу, а також пошук нових ідей і рішень в області добровільного медичного страхування і страхування життя, знайомство з інноваційними рішеннями, запропонованими страховиками і брокером. Заходи «СБ Малакут» – традиційне місце зустрічі професіоналів в області HR-менеджменту. Це унікальна можливість встановити нові ділові відносини, розібратися з тенденціями на ринку страхових послуг, отримати актуальну інформацію про готові рішення, які дозволяють ефективно закуповувати і обслуговувати корпоративні програми страхування персоналу.10th Health Insurance Forum


25 жовтня 2018 року пройшла 10-та, ювілейна конференція страхового брокера «СБ МАЛАКУТ» «10th Health Insurance Forum». Ознайомитися з доповідями, подивитися відео- та фотоматеріали з заходу можна на сторінці конференції


9th Health Insurance Forum


26 жовтня 2017 року пройшла конференція страхового брокера «СБ МАЛАКУТ» «9th Health Insurance Forum». Ознайомитися з доповідями, подивитися відео- та фотоматеріали з заходу можна на сторінці конференції.


8th Health Insurance Forum. Flash Forward


11 листопада 2016 року пройшла конференція страхового брокера «СБ МАЛАКУТ» «8th Health Insurance Forum. Flash Forward ». Ознайомитися з доповідями, подивитися відео- та фотоматеріали з заходу можна на сторінці конференції.


7th Health Insurance Forum. (re)Thinking

17 червня 2016 року пройшла конференція страхового брокера «СБ МАЛАКУТ» «7 th Health Insurance Forum. (Re) Thinking». У програмі форуму була вперше презентована сесія практичних кейсів від корпоративних клієнтів, а також відбулася експертна дискусія зі страховими компаніями України (ІНГО Україна, Провідна, УНІКА Україна, ДІМ Страхування, Ейгон Лайф Україна). 

Ознайомитися з доповідями, подивитися відео- та фотоматеріали з заходу можна на сторінці конференції.
 


Попередні конференції:

2015: 6th Health Insurance Forum. (R)Evolution


2014: Закони ринку ДМС. Кодекс виживання


2013: Добровільне медичне страхування і страхування життя Будемо раді бачити Вас на наших заходах!

Також запрошуємо відвідати YouTube канал «СБ Малакут» і сторінку "СБ Малакут" у Фейсбуці!

Відправити резюме

Ім'я:
E-mail:
Вакансія: