СБ Малакут
+380 44 334-61-95

Ви успішно підписалися на дайджест «СБ МАЛАКУТ»

Перейти на головну

Конференції

Успішно пройшла конференція 11th Health Insurance Forum!


«СБ Малакут» першим серед страхових посередників почав традицію проведення галузевих заходів з особистого страхування. Наша конференція об’єднує основних учасників ринку особистого страхування: страхового брокера, представників бізнесу та страховиків. Основна мета заходу – це обмін досвідом між фахівцями з провідних компаній України, які стикаються з корпоративним страхуванням персоналу, а також пошук нових ідей і рішень в області добровільного медичного страхування і страхування життя, знайомство з інноваційними рішеннями, запропонованими страховиками і брокером. Заходи «СБ Малакут» – традиційне місце зустрічі професіоналів в області HR-менеджменту. Це унікальна можливість встановити нові ділові відносини, розібратися з тенденціями на ринку страхових послуг, отримати актуальну інформацію про готові рішення, які дозволяють ефективно закуповувати і обслуговувати корпоративні програми страхування персоналу.10th Health Insurance Forum


25 жовтня 2018 року пройшла 10-та, ювілейна конференція страхового брокера «СБ МАЛАКУТ» «10th Health Insurance Forum». Ознайомитися з доповідями, подивитися відео- та фотоматеріали з заходу можна на сторінці конференції


9th Health Insurance Forum


26 жовтня 2017 року пройшла конференція страхового брокера «СБ МАЛАКУТ» «9th Health Insurance Forum». Ознайомитися з доповідями, подивитися відео- та фотоматеріали з заходу можна на сторінці конференції.


8th Health Insurance Forum. Flash Forward


11 листопада 2016 року пройшла конференція страхового брокера «СБ МАЛАКУТ» «8th Health Insurance Forum. Flash Forward ». Ознайомитися з доповідями, подивитися відео- та фотоматеріали з заходу можна на сторінці конференції.


7th Health Insurance Forum. (re)Thinking

17 червня 2016 року пройшла конференція страхового брокера «СБ МАЛАКУТ» «7 th Health Insurance Forum. (Re) Thinking». У програмі форуму була вперше презентована сесія практичних кейсів від корпоративних клієнтів, а також відбулася експертна дискусія зі страховими компаніями України (ІНГО Україна, Провідна, УНІКА Україна, ДІМ Страхування, Ейгон Лайф Україна). 

Ознайомитися з доповідями, подивитися відео- та фотоматеріали з заходу можна на сторінці конференції.
 


Попередні конференції:

2015: 6th Health Insurance Forum. (R)Evolution


2014: Закони ринку ДМС. Кодекс виживання


2013: Добровільне медичне страхування і страхування життя Будемо раді бачити Вас на наших заходах!

Також запрошуємо відвідати YouTube канал «СБ Малакут» і сторінку "СБ Малакут" у Фейсбуці!

Відправити резюме

Ім'я:
E-mail:
Вакансія: