СБ Малакут
+380 44 334-61-95

Дивіться також:

Відповідальність експедиторів і/або вантажоперевізників

В основі цього виду страхування лежить відповідальність, яку несе експедитор і/або автоперевізник за вантаж, прийнятий до перевезення, перед власником вантажу або замовником перевезення.  

Страхування підходить для транспортних операторів, які на законних підставах надають транспортно-експедиційні послуги (експедитори, автоперевізники), і може проводитися на базі однієї з умов:
- Усі ризики. Покриваються ризики відповідальності перед власником вантажу і/або замовником перевезення і відповідальність перед третіми особами за шкоду, завдану вантажу внаслідок будь-якої події, за винятком спеціально обумовлених; 
- Поіменовані ризикиПокриваються ризики відповідальності перед власником вантажу і/або замовником перевезення і відповідальність перед третіми особами за шкоду, завдану вантажу тільки внаслідок обумовлених ризиків, наприклад: ДТП, ПДТО, крадіжки, пожежа та інше.

За додатковою домовленістю договором може покриватися відповідальність за несвоєчасну доставку. Крім того, це один із небагатьох видів страхування, де є можливість повідомляти страхову компанію не за фактом будь-якої події, а за фактом отримання претензії від третіх осіб. Така можливість узгоджується окремо до укладення договору страхування і прописується в ньому.


Ім'я:
Телефон:
E-mail:
Зручний час для зв'язку:
Категорія питання:
Питання:

Ваш запит відправлено

Перейти на головну<

Відправити резюме

Ім'я:
E-mail:
Вакансія: