СБ Малакут
+380 44 334-61-95

Дивіться також:

Перестрахування


Одним із найважливіших механізмів перерозподілу ризиків є перестрахування - це система економічних відносин, відповідно до якої страховик, приймаючи на страхування ризики, частину відповідальності за ними передає на узгоджених умовах іншим страховикам з метою створення збалансованого портфеля страхувань, а також забезпечення фінансової стійкості страхових операцій.

Залежно від ступеня свободи перестраховика і перестрахувальника щодо передачі і прийому в перестрахування ризиків виокремлюють:
1.  Факультативне перестрахування. Перестрахувальник передає в перестрахування окремі ризики, при цьому перестрахувальник має отримати точне уявлення про запропонований йому окремий ризик, перш ніж прийняти на себе обов'язки за договором перестрахування.

2.  Облігаторне перестрахування. Перестрахувальник зобов'язується передати в перестрахування всі конкретно визначені ризики на узгодженій території страхового покриття, тобто перестрахувальник не визначає і не оцінює ризик у кожному конкретному випадку.

Залежно від системи розподілу ризиків між перестрахувальником і перестраховиком виділяють:  
1. Непропорційне перестрахування - перестрахування, за яким перестрахувальник несе відповідальність за збитки, що перевищують певну суму.
2. Пропорційне перестрахування - перестрахування, при якому перестраховик і перестрахувальник в обумовленій фіксованій пропорції беруть участь у преміях і збитках за кожним ризиком відповідно до досягнутої угоди.


Ім'я:
Телефон:
E-mail:
Зручний час для зв'язку:
Категорія питання:
Питання:

Ваш запит відправлено

Перейти на головну<

Відправити резюме

Ім'я:
E-mail:
Вакансія: