СБ Малакут
+380 44 334-61-95

Дивіться також:

Обов'язкова і добровільна автоцивільна відповідальність

Купуючи поліс ОСАЦВ, Ви в межах ліміту полісу знімаєте з себе відповідальність за матеріальний збиток, який можете заподіяти життю і здоров'ю, а також майну потерпілих. Механізм обов'язкового страхування цивільної відповідальності спрацює, навіть якщо винуватець ДТП не відомий, або страховика визнано банкрутом. Потерпілий у ДТП все одно отримає компенсацію від об'єднання страховиків - МТСБУ (Моторного (транспортного) страхового бюро України).

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів - це механізм захисту, який здійснюється з метою забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю, майну осіб, які постраждали в результаті дорожньо-транспортних пригод. Згідно з Законом України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів", цей вид страхування є обов'язковим для будь-якого власника транспортного засобу, незалежно від форми власності (юридична або фізична особа). Ліміт відшкодування, в межах якого страховик зобов'язується при настанні страхового випадку відшкодувати потерпілим завдану шкоду, становить, відповідно до закону «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»:

• 100 000 грн за шкоду, заподіяну життю і здоров’ю потерпілого;

• 50 000 грн за шкоду, заподіяну майну потерпілого.

Вартість поліса залежить від таких факторів: тип транспортного засобу, місце його реєстрації, форма власності власника, терміни страхування, сфера використання транспортного засобу (таксі). Розрахунок вартості відбувається шляхом застосування поправочних коефіцієнтів до базового платежу (180 грн). Усі коефіцієнти розроблені МТСБУ, тому вартість поліса ОСЦПВ практично не відрізняється в різних страхових компаніях.

Добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ДЦВ)

За своєю суттю і призначенням добровільне страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів нічим не відрізняється від ОСАЦВ. Основні відмінності полягають у такому:

- на відміну від обов'язкового цей вид є добровільним і призначений покривати збитки понад ліміти, встановлені за обов'язкове страхування;

- граничний ліміт не обмежується законом, а лише фінансовими можливостями страховика.

На дорогах дуже багато ТЗ вартістю більш ніж 50 тис. грн. І часто буває, що встановленого ліміту за обов'язковим страхуванням не вистачає, і навіть за наявності поліса обов'язкового страхування все-таки доводиться частину суми викладати з власної кишені. Але в разі придбання поліса ДЦВ збитки на суму понад 50 тис. грн також будуть відшкодовані.

Ім'я:
Телефон:
E-mail:
Зручний час для зв'язку:
Категорія питання:
Питання:

Ваш запит відправлено

Перейти на головну<

Відправити резюме

Ім'я:
E-mail:
Вакансія: