СБ Малакут
+380 44 334-61-95

Дивіться також:

Майнове страхування, включаючи перерву у виробництві

Страхування майна - одна з найбільш об'ємних галузей страхування, що включає різні види страхування юридичних і фізичних осіб, де як об'єкт страхування виступає майновий інтерес, пов'язаний із володінням, користуванням і розпорядженням майном, найчастіше - об'єктом нерухомості або товарними запасами.

Також страхування майна називають страхуванням «від вогню» або від «вогневих ризиків», хоча перелік ризиків, який зазвичай входить у майнові договори, значно ширший. До стандартного страхового покриття входять ризики заподіяння шкоди застрахованому майну в результаті:

- пожежі, удару блискавки, пошкодження димом;

- різних видів вибухів;

- стихійних лих (повеней, землетрусів, сильних злив і т.п.);

- протиправних дій третіх осіб, включаючи крадіжку або розбійний напад.

При страхуванні майна є можливість не вибирати перелік ризиків із запропонованих, а застрахуватися на випадок будь-якої непередбачуваної події. Таке страхування називається страхуванням на базі «Allrisks», покриває будь-які ризики, крім деяких окремо прописаних у договорі винятків (наприклад - тероризм), але коштує воно приблизно на 30% дорожче, ніж звичайне.

Насамперед страхування майна корисне власникам великих об'єктів нерухомості, операторам складських комплексів, власникам великих партій дорогих товарів.

Ім'я:
Телефон:
E-mail:
Зручний час для зв'язку:
Категорія питання:
Питання:

Ваш запит відправлено

Перейти на головну<

Відправити резюме

Ім'я:
E-mail:
Вакансія: