Гід по ринку

НБУ прокоментував набуття Україною статусу кандидата на членство в Євросоюзі

Коментуючи набуття Україною статусу кандидата на членство у Європейському союзі, Національний банк України наголосив, що цей крок відкриває широкі можливості реалізації євроінтеграційних процесів у фінансовій сфері.

Страхування військових ризиків – основа залучення інвестицій для відновлення України

Національна рада з відновлення України пропонує донорам реалізувати ще до завершення війни одну з концепцій військового страхування як основу залучення інвестицій

Як природні катастрофи впливають на тарифи, збитки та потенціал глобального страхового сектора?

Природні катастрофи впливають на тарифи, збитки та потенціал глобального страхового сектора; це зробило 1 квартал 2022 року набагато більш насиченим і непередбачуваним, вважає Howden Broking.

Іноземним інвесторам, які інвестують в економіку України, запропонують страхування воєнних ризиків

Для іноземних інвесторів, які продовжують інвестувати в українську економіку, можуть запропонувати послугу із страхування так званих воєнних ризиків

Як нові технології сприяють цифровій трансформації страхового сектору?

GlobalData стверджує, що зростаюча зрілість нових технологій, таких як штучний інтелект, біометричні дані, хмара та альтернативна реальність, а також поширення використання даних сприяють цифровій трансформації страхового сектора.

Глава Insurance Europe пропонує шляхи вирішення глобальної нестачі страхового покриття

Проблема нестачі глобального страхового покриття неодноразово обговорювалася на міжнародних дискусійних майданчиках. Цього разу в рамках Міжнародної страхової конференції у Празі було названо головні напрямки страхового захисту, які потребують негайного вирішення: пенсійне, кібернетичне та страхування ризиків природних катастроф.

Топ-менеджери банків та страхових компаній оцінили системні ризики фінсектору України в 2022 році

Учасники опитування рекордно погіршили оцінки стану фінансового сектору України з травня 2018 року – від запровадження опитування.

Комерційне страхування у першому кварталі подорожчало на 11%

Ставки страхування для підприємств, які постраждали або незахищені від військових ризиків, у першому кварталі зросли на 11%. У переліку найбільш постраждалих від війни росії проти України галузей – судноплавство та авіаційні перевезення.

Як геополітика та вторгнення Росії в Україну вплине на прибутковість страхової галузі Європи?

Вторгнення Росії в Україну додало невизначеності до того, що інакше було сприятливим прогнозом процентних ставок для страховиків у Європі, йдеться у новій записці DBRS Morningstar.

Банківський сектор України в 1 кварталі 2022 року зберіг високу ліквідність та операційну прибутковість, попри воєнні дії

Банківський сектор України пройшов перші місяці війни з помірними втратами завдяки своєчасним діям Національного банку та банків для забезпечення безперебійної роботи фінустанов.

НБУ оприлюднив Річний звіт за 2021 рік про роботу фінансового ринку України

Національний банк оприлюднив Річний звіт за 2021 рік, у якому звітує про свою роботу та підсумовує зміни, що відбулися впродовж року у фінансовій системі та економіці України.

НБУ роз’яснив особливості виплати страхового відшкодування у період воєнного стану

На період дії військового стану Національний банк України рекомендував страховим компаніям спростити процедуру врегулювання страхових випадків шляхом використання електронних документів, копій документів та інших засобів дистанційного врегулювання.

Збитки галузі страхування та перестрахування від війни в Україні можуть перевищити $20 млрд

Збитки галузі страхування та перестрахування від військових дій Росії в Україні можуть перевищити 20 мільярдів доларів, йдеться у звіті Verisk.

Як працює страховий ринок України під час воєнного стану? Дослідження НБУ

Ринок страхування України продовжує працювати. Більшість страховиків організували свою роботу, здійснивши евакуацію співробітників у безпечніші регіони, забезпечивши віддалену роботу персоналу, збереження технічних засобів та баз даних.