Глобальний капітал перестраховиків в 2023 році досяг $729 млрд.

Глобальний капітал перестраховиків в 2023 році досяг $729 млрд.

Капітал глобальної індустрії перестрахування зріс на 12% порівняно з минулим роком до 729 мільярдів доларів у 2023 році завдяки підвищенню прибутковості за рік, йдеться у звіті Gallagher Re про ринок перестрахування. Це найвищий рівень з тих пір, як перестраховий брокер почав проводити аналіз розміру та ефективності ринку перестрахування десять років тому.

На капітал перестрахових компаній, які увійшли до Індексу Gallagher Re, припадає більше 82% від загального капіталу перестраховиків, який зріс на 12% до 599 мільярдів доларів. Збільшення капіталу на 64 мільярди доларів було зумовлене високим чистим прибутком у 97 мільярдів доларів і підвищенням вартості нереалізованих інвестицій на 54 мільярди доларів, що компенсує трохи більше 60% амортизації нереалізованих інвестицій, повідомленої за весь 2022 рік.

Тим часом альтернативний капітал, не пов’язаний із страхуванням життя, зріс на 11 мільярдів доларів, або на 11%, до 107 мільярдів доларів завдяки, зокрема, зростанню катастрофічних облігацій на 6 мільярдів доларів.

Ключовими факторами були нерозподілені прибутки в результаті зменшення збиткової активності та вищої прибутковості, чистого надходження та прибутку від ринкової оцінки.

Gallagher Re також зауважив, що адекватність капіталу глобальних перестраховиків не тільки зростає, але й те, що цільовий капітал для перестрахування досяг нового піку в 2023 році – зростання капіталу за останні три роки випереджало зростання премії в результаті як основного попиту, так і інфляційного тиску.

Глобальний капітал перестраховиків

Базова рентабельність капіталу світової індустрії перестрахування перевищувала вартість капіталу другий рік поспіль у 2023 році, покращившись до 14,3% з 12% у 2022 році, головним чином через нижчі комбіновані коефіцієнти та вищий поточний інвестиційний дохід.

Рентабельність капіталу глобальної галузі перестрахування була вищою за вартість капіталу другий рік поспіль у 2023 році, покращившись до 14,3% з 12% у 2022 році, головним чином через нижчі комбіновані коефіцієнти та вищий поточний інвестиційний дохід.

Відповідно до звіту про ринок перестрахування Gallagher Re Reinsurance Market Report, який за 2023 рік включав 16 перестраховиків з усього світу, також було виявлено, що загальна рентабельність капіталу зросла до 20% з 7% рік тому, що є найвищим рівнем за останнє десятиліття.

ROE перестраховиків тепер значно перевищує вартість капіталу галузі. “Беручи до уваги прибутки 2023 року, галузь згенерувала ROE вище вартості капіталу за період 2017-2023 років сукупно”, зазначив Майкл ван Веген, керівник відділу аналізу клієнтів і ринку Gallagher Rу.

У звіті Gallagher Re зазначено, що загальний коефіцієнт цієї групи покращився на 5,7 відсоткових пунктів до 88,9% у 2023 році завдяки зменшенню збитків від природних катастроф, кращому коефіцієнту збитків за рік аварії, за винятком природних катастроф, і незначному збільшенню резервів.

Повідомляється, що перестраховики мали кращий результат по збитках від стихійних лих порівняно із загальними застрахованими збитками, які Gallagher Re оцінює у 123 мільярди доларів у 2023 році.

Джерело: forinsurer.com

Поділитися цією публікацією