Новини компаній

Глобальний ринок страхування кіберризиків продовжує зростати: +75% на рік

Прямі премії, сплачені на ринку кібер-відповідальності, продовжували зростати в 2021 році, спостерігаючи зростання на 75%, що значно випереджає загальну індустрію страхування майна та страхування від нещасних випадків.

Кількість учасників страхового та фінансового ринку України на кінець травня 2022

У травні кількість учасників страхового та небанківського фінансового ринку зменшилася з 1 664 до 1 659 (станом на 31 травня). Упродовж травня Національний банк не реєстрував нових учасників ринку.

Підсумки страхового ринку України за 2021 рік. ТОП-10 лідерів lifе та non-life страхування

Повномасштабний наступ Росії на Україну наприкінці лютого значно ускладнив умови роботи страховиків та учасників ринку фінансових послуг, йдеться у щоквартальному огляді НБУ.

НБУ обмежує доступ до відкритої інформації про учасників ринку страхових та фінансових послуг на час воєнного стану

Для уникнення незаконного використання агресором відкритої інформації про учасників ринку небанківських фінансових послуг України та з метою посилення безпеки Національний банк обмежив доступ до неї під час дії воєнного стану.

В умовах війни НБУ разом з представниками ринку має сконцентруватись на підтримці страхового ринку

Відбулась нарада НБУ щодо обговорення питання опрацювання та надання зауважень до оприлюдненого проєкту постанови НБУ «Про затвердження Положення про обов’язкові критерії і нормативи достатності капіталу та платоспроможності, ліквідності, прибутковості, якості активів та ризиковості операцій страховика».

НБУ врегулював діяльність учасників страхового ринку та небанківських послуг під час воєнного стану

Національний банк України на час дії воєнного стану врегулював діяльність учасників ринку небанківських фінансових послуг, страхових компаній, небанківських фінансових груп, платіжного ринку та юридичних осіб, які отримали ліцензію на надання банкам послуг з інкасації.

Как будет работать страхование и возмещение убытков во время военного положения в Украине?

Национальный банк Украины дает ответы на вопросы, наиболее часто возникающие сегодня у страховщиков и небанковских финансовых учреждений Украины.

Страховщики чаще всего нарушают сроки предоставления отчетности и требования нормативов: НБУ

Чуть более половины всех допущенных нарушений со стороны страховых компаний Украины в 2021 году составляют несвоевременное или не предоставление отчетности, включая аудиторские отчеты. Согласно анализу НБУ, удельный вес таких случаев составляет 50,9% от всего количества зафиксированных нарушений.

НБУ представил план мер безвыездного надзора за страховщиками в 2022 году

Тематика надзорных исследований обусловлена рядом рисков, которые на сегодняшний день обнаружены на рынке страхования. Среди них – проблемы с платежеспособностью, случаи несправедливой оценки земли и другой недвижимости, недорезервирование, предоставление недостоверной информации об объеме приемлемых активов, выполнение нормативов только на отчетную дату и т.д.

СБ Малакут запрошує взяти участь у 12th Health Insurance Forum!

«СБ Малакут» першим серед страхових посередників почав традицію проведення галузевих заходів з особистого страхування. Наша конференція об’єднує основних учасників ринку особистого страхування: страхового брокера, представників бізнесу та страховиків. Основна мета заходу — це обмін досвідом між фахівцями з провідних компаній України, які стикаються з корпоративним страхуванням персоналу, а також пошук нових ідей і рішень в області добровільного медичного страхування і...

В 2021 году на рынке слияний и поглощений увеличилось количество сделок

Глобальный рынок слияний и поглощений (M&A) в 2021 году, вопреки нестабильности из-за пандемии, продемонстрировал увеличение количества сделок до 418 против 407 годом ранее.