Новини компаній

НБУ оновив порядок документування страхової виплати фізичним особам

Правління Національного банку України своєю постановою від 15 липня 2024 року №85 затвердило новий порядок документування страхової виплати/відшкодування/викупної суми за договором страхування, який отримує фізична особа.

Страховики долучилися до допомоги дитячій лікарні Охматдит, зруйнованій ракетним ударом росії

Українські страхові компанії та інші учасники фінансового ринку долучилися до благодійної допомоги зруйнованій дитячій лікарні Охматдит та дітям з лікарями, які постраждали від ракетного удару росії.

Керівники страховиків та банків назвали найбільші ризики для фінансово-страхового сектору України

Керівники страхових компаній, банків та небанківських фінансових установ два роки поспіль поліпшують власні оцінки стійкості фінансового сектору до значних негативних подій.

НБУ зареєстрував представництво страхового брокера «Юейдібібі «Прагма Іншуренс Брокерс»

Відповідне рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 19 квітня 2024 року.

Кількість страхових компаній України в 2024 році скоротилась до 98

Кількість учасників небанківського фінансового ринку в лютому збільшилася з 1058 (станом на 31 січня 2023 року) до 1060 (станом на 29 лютого 2024 року), кількість банків залишилася незмінною – 63.

Глобальні перестраховики залишаються оптимістичними щодо умов перестрахування майна

Топ-менеджери компаній з перестрахування залишаються дуже оптимістичними щодо прибутків від андеррайтингу, термінів та умов перестрахового покриття майнових катастроф

Кіберстрахування несе значні ризики для фінансової стабільності страховиків

Кіберстрахування може становити значні ризики для фінансової стабільності страховиків та перестраховиків, бо кіберризики – це складний продукт, який вимагає спеціальних знань і досвіду.