Конференції

12th Health Insurance Forum буде проведено після нашої перемоги у війні

«СБ Малакут» першим серед страхових посередників почав традицію проведення галузевих заходів з особистого страхування. Наша конференція об’єднує основних учасників ринку особистого страхування: страхового брокера, представників бізнесу та страховиків.

Основна мета заходу — це обмін досвідом між фахівцями з провідних компаній України, які стикаються з корпоративним страхуванням персоналу, а також пошук нових ідей і рішень в області добровільного медичного страхування і страхування життя, знайомство з інноваційними рішеннями, запропонованими страховиками і брокером.

Заходи «СБ Малакут» — традиційне місце зустрічі професіоналів в області HR-менеджменту. Це унікальна можливість встановити нові ділові відносини, розібратися з тенденціями на ринку страхових послуг, отримати актуальну інформацію про готові рішення, які дозволяють ефективно закуповувати і обслуговувати корпоративні програми страхування персоналу.

Перейти на сторінку конференції!


11th health insurance forum

24 жовтня 2019 року пройшла 11-та конференція страхового брокера «СБ МАЛАКУТ» «11th Health Insurance Forum». Ознайомитися з доповідями, подивитися відео- та фотоматеріали з заходу можна на сторінці конференції.

10th health insurance forum

25 жовтня 2018 року пройшла 10-та, ювілейна конференція страхового брокера «СБ МАЛАКУТ» «10th Health Insurance Forum». Ознайомитися з доповідями, подивитися відео- та фотоматеріали з заходу можна на сторінці конференції.


9th health insurance forum

26 жовтня 2017 року пройшла конференція страхового брокера «СБ МАЛАКУТ» «9th Health Insurance Forum». Ознайомитися з доповідями, подивитися відео- та фотоматеріали з заходу можна на сторінці конференції.


8th health insurance forum. flash forward

11 листопада 2016 року пройшла конференція страхового брокера «СБ МАЛАКУТ» «8th Health Insurance Forum. Flash Forward ». Ознайомитися з доповідями, подивитися відео- та фотоматеріали з заходу можна на сторінці конференції.


7th health insurance forum. (re)thinking

17 червня 2016 року пройшла конференція страхового брокера «СБ МАЛАКУТ» «7 th Health Insurance Forum. (Re) Thinking». У програмі форуму була вперше презентована сесія практичних кейсів від корпоративних клієнтів, а також відбулася експертна дискусія зі страховими компаніями України (ІНГО Україна, Провідна, УНІКА Україна, ДІМ Страхування, Ейгон Лайф Україна).
Ознайомитися з доповідями, подивитися відео- та фотоматеріали з заходу можна на сторінці конференції.