Допомога ЗСУ

Мавік-3 та Старлінк передано до 141-ї бригади ЗСУ

За допомогою нашого партнера СК "Універсальна" і донатів, зібраних у мережі, закрили збір, купили та передали до 141-ї бригади ЗСУ дрон Мавік-3 і Старлінк. Дякуємо усім за підтримку та допомогу!

Збір на броню для бійця 78-го ОДШП!

Закритий збір на броню для нашого друга штурмовика Олександра «Сєвєра». За два роки війни він пройшов бойовий шлях від Ірпеня до Роботине, від Часового Яру до Вовчанська. Олександр з побратимами ризикуючи собою рятують нас та знищують ворогів. 23 травня о 19-00 відбувся допрем’єрний показ фільму “Шалений Макс / Фуріоса”. Ми викупили VIP-зал у кінотеатрі “Оскар”, що розташований в ТРЦ Гулівер. Усі,...

В рамках проекту “У нас завжди буде Мрія!” прийняли участь у благодійному аукціоні

Відбувся благодійний аукціон, кошти від якого будуть витрачені на такмед для 3-ї штурмової бригади, батальону «Кракен», 78-го ДШП та інших легендарних підрозділов ЗСУ.

“У нас завжди буде Мрія!”. В рамках проекту за участі СБ Малакут придбано та відправлено на фронт евакуаційне авто

СБ Малакут спільно з фондом «Smart Medical» та «У нас завжди буде Мрія» придбали спеціально облаштовану для евакуації поранених бійців автівку, яка вже вирушила на фронт.

Збір на евакуаційне авто закритий!

Закритий збір на евакуаційне авто для нашого друга Романа Холодова. За два роки війни він і його команда евакуювали десятки тисяч поранених бійців, тяжкохворих дітей і дорослих. Воїни ЗСУ роблять неможливе, жертвуючи своїми життями, кров’ю і здоров’ям, щоб врятувати нас і зупинити цю мерзенну орду. Роман також ризикує собою, рятуючи поранених. 28 лютого о 19-00 відбувся допрем’єрний показ другої частини фільму...

“У нас завжди буде Мрія!”. В рамках проекту закуплена перша партія дронів для Третьої Штурмової Бригади

Це перша партія з 300 FPV дронів для Третьої Штурмової Бригади, що придбані в результаті спільного збору проектів “У нас завжди буде Мрія” та “Дикі Шершні”. Завдяки вашим зусиллям було зібрано 6 176 163 грн. Дякуємо всім, хто долучився!

Дякуємо усім, хто допомагав нам у 2023 р.

2023-ий рік був непростим для всіх. Та ми його пережили і маємо певні позитивні результати, щоб сказати, що рік минув не дарма. Ми чітко усвідомлюємо, що все виконане, досягнуте і втілене стало можливим лише завдяки людям, які були поруч. Тому зараз замість підсумків року буде велика подяка: Дякуємо Юцкевич Ярослав, Олексій Березін, Володимир Ар’єв, Владислав Вакуленко і Олесь Кромляс, з якими...

“У нас завжди буде Мрія!”. В рамках проекту відкрито збір 6 мільйонів гривень на 300 FPV-дронів

Разом с організацією «Підтримай Третю штурмову» та БФ “Мрія назавжди” страховий брокер Малакут долучився до великого збору на 300 FPV-дронів для Третьої Штурмової. Збір закрито, завдяки вашій підтримці та донатам зібрано більше 6 мільйонів гривень! “Дикі шершні” починають виготовляти дрони і в грудні вже почали передавати їх Третій штурмовій бригаді.Переможцям розіграшу передано пʼять постерів які мають підписи відомих українців, серед яких Головнокомандувач...

Обладнання для мобільних тактично-оперативних центрів

Долучилися до придбання обладнання для мобільних тактично-оперативних центрів.Цими вихідними наші друзі завезли на Бахмутську ділянку фронту обладнання для мобільних тактично-оперативних центрів. Було придбано все необхідне для облаштування трьох сучасних ТОЦів – від планшетів і генераторів до телевізорів і старлінків, загалом на суму понад 1 млн. грн.

“У нас завжди буде Мрія!”. В рамках проекту зареєстровано Благодійний Фонд «Мрія назавжди»

Співвласники «СБ Малакут» Олексій Березін та Ярослав Юцкевич, разом с власником галереї «Арт консалтинг» Владиславом Вакуленко та військовим журналістом Олесем Кромплясом зареєстрували благодійний фонд «Мрія Назавжди». Мета фонду – організація збору коштів, закупка та передача ЗСУ дронів, такмеду, автівок та інших необхідних для Перемоги речей.