Гід по ринку

USAID фінансуватиме страхування воєнних ризиків мікро-, малих та середніх підприємств України

USAID розпочав прийом грантових заявок від фінансових посередників, які зацікавлені у розробці інструментів страхування від воєнних ризиків для мікро-, малих та середніх підприємств.

Експортно-кредитне агентство готове страхувати інвестиції від воєнних ризиків в Україні

Експортно-кредитне агентство отримало та опрацьовує першу заявку на страхування інвестицій української компанії від воєнних ризиків.

Новий пакет фінансування України включає страхування політичних ризиків на $357 млн

Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку (DFC) оголосила про новий пакет фінансування для України, який включає операції зі страхування політичних ризиків на суму понад $350 млн

Оптимізація штучного інтелекту допоможе страховикам покращити взаємодію з клієнтами

Цифрові процеси дедалі більше інтегруються в шлях клієнта страхування, причому більше половини провідних страхових компаній зараз впроваджують чат-боти з використанням штучного інтелекту, щоб оптимізувати роботу клієнтів.

За підсумками 2023 року обсяг премій ризикового страхування в Україні збільшився на 20%

Національний банк України представив Річний звіт за 2023 рік, в якому містяться найважливіші результати та зміни у макрофінансовій системі України протягом другого року повномасштабної війни.

Прогноз щодо глобального ринку страхування життя: $4 трлн премій до 2034 року

Протягом наступного десятиліття буде згенеровано додаткові 1,5 трильйона доларів премій страхування життя у всьому світі – це більш ніж удвічі більше, ніж за попереднє десятиліття

Індустрія страхування та перестрахування має змінити підхід до кіберризиків

Хоча сприйняття підвищеного системного ризику в страхуванні та перестрахуванні кіберризиків є стійким, все одно тарифи залишаються нижчими порівняно з ризиками природних катастроф.

Кліматичні загрози та геополітичні ризики – у списку найголовніших проблем для страховиків

Аналітики міжнародного рейтингового агентства Moody’s представили список найголовніших проблем, з якими зіткнулася глобальна страхова галузь.

До 2027 року глобальні премії у кіберстрахуванні становитимуть до $29 млрд

Munich Re підготувала звіт про кібернетичні загрози, в якому містяться результати опитування та аналітичні прогнози сектора страхування кібернетичних ризиків.