Про нас

Про нас

«СБ Малакут» — міжнародний страховий і перестраховий брокер. На сьогодні ми зайняли одну з лідируючих позицій на українському ринку брокерських послуг, пропонуючи професійні консультаційні послуги і найкращі страхові рішення за всіма видами ризиків. За роки роботи ми заслужили репутацію надійного партнера, що підтверджується довгостроковими відносинами з нашими клієнтами.

З початку роботи на ринку «СБ Малакут» наші клієнти отримали сукупне страхове відшкодування за врегульованими страховими подіями на суму близько 100 мільйонів гривень. Професійна відповідальність застрахована на 5 млн євро.

Входить до міжнародних брокерських асоціацій: ICBA, UNISONBrokers і EOS.

Наші Переваги

Ми одна з найбільших брокерських організацій України. У тому числі за кількістю співробітників, кожен з яких є висококласним фахівцем із досвідом роботи в галузі не менш ніж п’ять років. Керівництво компанії та керівники напрямів – відомі та шановані професіонали, які працюють у страхуванні понад двадцять років.

Наявність великого страхового портфеля, вибудовані комунікації і налагоджені відносини з першими особами страхових компаній дозволяють нашим клієнтам отримати оптимальні умови страхування і лояльне ставлення з боку страховиків. Багаторічний досвід роботи на українському страховому ринку, унікальні власні методики аналізу і глибоке розуміння страхового бізнесу дозволяють формувати найбільш відповідну програму для кожного клієнта і прогнозувати її ефективність. У підсумку наші клієнти отримують оптимальні за співвідношенням ціна/якість страхові послуги і ніколи не мають проблем із відшкодуваннями у разі настання страхових випадків.

Ми ретельно вивчаємо фінансові показники і склад акціонерів страхових компаній, якість наданого ними сервісу, наповнення і вартість запропонованої страхової програми. Проведені нами тендери передбачають трирівневий підхід з 6-факторною моделлю інтегрального аналізу, що включає ціновий зріз, аналіз відмінностей і факторну оцінку страхової програми, фінансову стабільність, технічні характеристики асистансу, факторну оцінку бази ЛПУ, аналіз винятків.

Невід’ємна частина нашої роботи — це якісний супровід страхової угоди, стандартизований бізнес-процес, максимально замкнутий на брокерові, з точковою участю клієнта. Регламентовані процеси взаємодії дають клієнту якісну і професійну підтримку впродовж усього терміну дії договору страхування. Робота з кожним контрактом здійснюється адміністративною групою з профільних, кваліфікованих фахівців. Для роботи за договорами добровільного медичного страхування у нашому штаті є лікарі з вищою медичною освітою.

Нами розроблений і успішно впроваджується особистий онлайн-кабінет застрахованого за ДМС, що забезпечує цілодобовий доступ до всієї необхідної застрахованій особі інформації щодо її страхової програми. Зокрема до повної розшифровки договору і програми страхування з усіма винятками і лімітами, переліком і інтерактивною картою ЛПУ, контактної інформації. Сервіс надає можливість автоматизованого запису в ЛПУ, подачі різних заявок, пропозицій і скарг.

На українському ринку ми перші в добровільному медичному страхуванні і займаємо лідируючі позиції в інших видах страхування. З нашою допомогою щорічно страхуються понад 50 000 осіб з таких компаній: Kernel, Corum Group, MTI, Укрсиббанк, Ernst & Young, Danone, Nutricia, IDS Group, Bunge, Oriflame, Amway, Estee Lauder, Медіа група «Україна», GlobalLogic, Укртелеком, Huawei, ZTE, МАУ, Maersk, Interavia, Windrose, Medochemie, Otis, Festo і багатьох інших.

Наша Команда

Ярослав Юцкевич

Ярослав Юцкевич

Керуючий партнер «СБ Малакут»

Як один із засновників компанії Ярослав Юцкевич зосереджує увагу на питаннях поточних відносин із клієнтами і партнерами на страховому ринку. Ярослав має близько 15 років досвіду в сфері страхування, в т.ч. у таких компаніях, як AoN, «Кредо-Класик» (UNIQA), Garant-Auto. Великий професійний досвід і індивідуальний підхід Ярослава до кожного клієнта зіграли важливу роль у становленні компанії. Так, в умовах швидкого зростання компанія «СБ Малакут» зберегла бездоганний сервіс.

Олексій Березін

Керуючий партнер «СБ Малакут»

Сфера відповідальності Олексія — фінанси, маркетинг, оптимізація бізнес-процесів, впровадження ІТ-рішень для управлінського обліку. Його солідний управлінський досвід і системний підхід до роботи дозволяють досягати намічених цілей у заплановані терміни. Олексій переконаний: незалежно від етапу свого розвитку, компанія повинна генерувати прибуток.

Олексій Березін
Оксана Гончарко

Оксана Гончарко

Директор департаменту особистих видів страхування

Оксана — лікар, має досвід роботи в практичній охороні здоров’я (20 років), в страхуванні (16 років). Займала посади завідувача відділенням, координатора асистансу, директора з особистих видів страхування. Головним пріоритетом в роботі вважає забезпечення якісного сервісу для клієнтів і гарантоване виконання взятих на себе зобов’язань, командну роботу, збереження і примноження досягнутих результатів роботи, постійний іноваційний розвиток у рамках потреб клієнта і для вирішення його завдань.

Євген Шнурко

Директор інтернет-проектів

Стратегія розвитку «СБ Малакут» і ті рішення, які компанія пропонує своїм клієнтам, нерозривно пов’язані з розвитком інформаційних технологій та інтернет-послуг. Маючи великий досвід роботи в цій сфері, Євген упевнений, що найважливішими напрямами сьогодні є розвиток онлайн-сервісів для корпоративних клієнтів із добровільного медичного страхування і вихід компанії на ринок роздрібних страхових послуг в онлайні.

Євген Шнурко