Про нас

Про нас

«СБ Малакут» — провідний український страховий брокер. На сьогодні ми зайняли одну з лідируючих позицій на українському ринку брокерських послуг, пропонуючи професійні консультаційні послуги і найкращі страхові рішення за всіма видами ризиків.

Основою наших цінностей є відданість. Відданість своїй справі допомогає нам створювати та постійно розвивати найкращу команду професіоналів серед усіх страхових посередників в Україні. Відданість нашим партнерам та клієнтам дозволяє нам реалізовувати проекти високого рівню складності та вибудовувати довгострокові відносини. Відданість принципам відповідальності, прозорості та порядності крок за кроком робить кращим наш бізнес та ринок, на якому ми працюємо.

З початку роботи на ринку «СБ Малакут» наші клієнти отримали сукупне страхове відшкодування за врегульованими страховими подіями на суму близько 100 мільйонів гривень. Професійна відповідальність застрахована на 1 млн євро.

Входить до міжнародних брокерських асоціацій: ICBA, UNISONBrokers і EOS.

«СБ Малакут» включено до Державного реєстру страхових та перестрахових брокерів.

Наші Переваги

Ми одна з найбільших брокерських організацій України. У тому числі за кількістю співробітників, кожен з яких є висококласним фахівцем із досвідом роботи в галузі не менш ніж п’ять років. Керівництво компанії та керівники напрямів – відомі та шановані професіонали, які працюють у страхуванні понад двадцять років.

Наявність великого страхового портфеля, вибудовані комунікації і налагоджені відносини з першими особами страхових компаній дозволяють нашим клієнтам отримати оптимальні умови страхування і лояльне ставлення з боку страховиків. Багаторічний досвід роботи на українському страховому ринку, унікальні власні методики аналізу і глибоке розуміння страхового бізнесу дозволяють формувати найбільш відповідну програму для кожного клієнта і прогнозувати її ефективність. У підсумку наші клієнти отримують оптимальні за співвідношенням ціна/якість страхові послуги і ніколи не мають проблем із відшкодуваннями у разі настання страхових випадків.

Ми ретельно вивчаємо фінансові показники і склад акціонерів страхових компаній, якість наданого ними сервісу, наповнення і вартість запропонованої страхової програми. Проведені нами тендери передбачають трирівневий підхід з 6-факторною моделлю інтегрального аналізу, що включає ціновий зріз, аналіз відмінностей і факторну оцінку страхової програми, фінансову стабільність, технічні характеристики асистансу, факторну оцінку бази ЛПУ, аналіз винятків.

Невід’ємна частина нашої роботи — це якісний супровід страхової угоди, стандартизований бізнес-процес, максимально замкнутий на брокерові, з точковою участю клієнта. Регламентовані процеси взаємодії дають клієнту якісну і професійну підтримку впродовж усього терміну дії договору страхування. Робота з кожним контрактом здійснюється адміністративною групою з профільних, кваліфікованих фахівців. Для роботи за договорами добровільного медичного страхування у нашому штаті є лікарі з вищою медичною освітою.

Нами розроблений і успішно впроваджується особистий онлайн-кабінет застрахованого за ДМС, що забезпечує цілодобовий доступ до всієї необхідної застрахованій особі інформації щодо її страхової програми. Зокрема до повної розшифровки договору і програми страхування з усіма винятками і лімітами, переліком і інтерактивною картою ЛПУ, контактної інформації. Сервіс надає можливість автоматизованого запису в ЛПУ, подачі різних заявок, пропозицій і скарг.

На українському ринку ми перші в добровільному медичному страхуванні і займаємо лідируючі позиції в інших видах страхування. З нашою допомогою щорічно страхуються понад 50 000 осіб, що працюють у банківській сфері, на промислових підприємствах, у поштових, енергетичних, аграрних, фармацевтичних, транспортних, логістичних, ІТ- та телеком-компаніях, представництвах міжнародних виробників.

Наша Команда

Ярослав Юцкевич

Керуючий партнер «СБ Малакут»

Як один із засновників компанії Ярослав Юцкевич зосереджує увагу на питаннях поточних відносин із клієнтами і партнерами на страховому ринку. Ярослав має близько 15 років досвіду в сфері страхування, в т.ч. у таких компаніях, як AoN, «Кредо-Класик» (UNIQA), Garant-Auto. Великий професійний досвід і індивідуальний підхід Ярослава до кожного клієнта зіграли важливу роль у становленні компанії. Так, в умовах швидкого зростання компанія «СБ Малакут» зберегла бездоганний сервіс. Ярослав крім страхового брокера ТОВ “СБ Малакут” також очолює ТОВ “Страхове агентство Малакут” та Представництво Литовського перестрахового брокера “Pragma Insurance Brokers”, що дозволяє знайти оптимальні інструменти для вирішення запитів клієнтів будь-якої складності.

Олексій Березін

Керуючий партнер «СБ Малакут»

Сфера відповідальності Олексія — фінанси, маркетинг, оптимізація бізнес-процесів, впровадження ІТ-рішень для управлінського обліку. Його солідний управлінський досвід і системний підхід до роботи дозволяють досягати намічених цілей у заплановані терміни. Олексій переконаний: незалежно від етапу свого розвитку, компанія повинна генерувати прибуток.

Оксана Гончарко

Оксана Гончарко

Директор департаменту особистих видів страхування

Оксана — лікар, має досвід роботи в практичній охороні здоров’я (20 років), в страхуванні (16 років). Займала посади завідувача відділенням, координатора асистансу, директора з особистих видів страхування. Головним пріоритетом в роботі вважає забезпечення якісного сервісу для клієнтів і гарантоване виконання взятих на себе зобов’язань, командну роботу, збереження і примноження досягнутих результатів роботи, постійний іноваційний розвиток у рамках потреб клієнта і для вирішення його завдань.

Євген Шнурко

Директор інтернет-проектів

Стратегія розвитку «СБ Малакут» і ті рішення, які компанія пропонує своїм клієнтам, нерозривно пов’язані з розвитком інформаційних технологій та інтернет-послуг. Маючи великий досвід роботи в цій сфері, Євген упевнений, що найважливішими напрямами сьогодні є розвиток онлайн-сервісів для корпоративних клієнтів із добровільного медичного страхування і вихід компанії на ринок роздрібних страхових послуг в онлайні.

Євген Шнурко

Максим Вовк

Директор департаменту корпоративного страхування та перестрахування

Віддаючи перевагу такому активному спорту як альпінізм, Максим дотримується простого правила у всьому: пройти максимально красивий, новий і складний шлях у правильному стилі. В результаті більш ніж 20 років роботи у страхуванні та перестрахуванні Максим має значний досвід у розробці і впровадженні складних та нестандартних рішень у сфері управління ризиками. В Компанії очолює команду з надання послуг корпоративного страхування (крім особистих видів), перестрахування та рішень для міжнародних клієнтів. Високий рівень професіоналізму, проактивність, гнучкість мислення та безумовну клієнтоорієнтовність вважає основою корпоративної філософії.