Збитки страховиків від природних катастроф у першому кварталі досягли $20 млрд

Збитки страховиків від природних катастроф у першому кварталі досягли $20 млрд

У першому кварталі 2024 року застраховані збитки від природних катастроф сягнули $20 млрд. Цей обсяг значною мірою обумовлений активністю конвективних штормів у США.

Про це інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо зі звіту брокерської перестрахувальної компанії Gallagher Re.

Відповідно до звіту, результат першого кварталу на 10% перевищив середній показник за десятирічний період на рівні $18 млрд. Автори звіту вказують, що у суму $20 млрд було включено збитки через землетруси, вулканічні виверження та інші події, не пов’язані з кліматичними змінами.

«Хоча 2024 став керованим початком втрат від стихійних катастроф, весняні та літні місяці в Північній півкулі часто приносять більш мінливу погоду або активність, пов’язану з кліматом». – Прокоментував головний спеціаліст Gallagher Re Стів Боуен.

За його словами, вже відомо про сезон ураганів в Атлантиці, що насувається, і поточні атмосферні умови, які можуть викликати штормову активність вище середнього.

Нагадаємо, сукупні економічні збитки від природних катастроф у 2023 році оцінюються аналітиками Swiss Re Institute у $280 млрд. З цього обсягу рівень застрахованих втрат склав 40% або $108 млрд, що перевищує середній показник десятиліття ($89 млрд).

Джерело: ukrstrahovanie.com.ua

Поділитися цією публікацією