Кліматичні загрози та геополітичні ризики – у списку найголовніших проблем для страховиків

Кліматичні загрози та геополітичні ризики – у списку найголовніших проблем для страховиків

Аналітики міжнародного рейтингового агентства Moody’s представили список найголовніших проблем, з якими зіткнулася глобальна страхова галузь.

Згідно зі звітом Moody’s, кліматичні загрози є найголовнішим чинником, який «перевернув страхову галузь з ніг на голову».

У списку інших загроз – перехід до «чистого нуля» (Net-Zero) та впровадження «зелених технологій», порушення ланцюжків постачання, геополітичні ризики, багаторічні військові конфлікти та кібернетичні інциденти.

«Потрясіння в ланцюжках поставок, загроза пандемії та геополітичні ризики загострили економічні проблеми, які в багатьох країнах були в основному невинними, викликаючи інфляцію, зростання заробітної плати та цін на сировину, при цьому страховики вимушені використовувати інфляційний бізнес-сценарій, який вони не використовували протягом 20–30 років», – йдеться у звіті Moody’s.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що доповідь Moody’s випущена для міжнародної конференції Exceedance 2024, яка цими днями проходить у Монреалі (Канада).

Джерело: ukrstrahovanie.com.ua

Поділитися цією публікацією