Гід по ринку

Збитки від природних катастроф в 2024 році сягнули $417 млрд, застраховані збитки – $154 млрд

Глобальні природні ризики в світі спричинили $417 млрд прямих економічних збитків у 2024 році. Страхова галузь покрила $154 млрд цих збитків, однак залишився значний розрив у захисті в розмірі $263 млрд.

ЛСОУ разом з НАСУ створили Федерацію страхових об’єднань України

Визнаючи необхідність консолідації зусиль для розвитку платоспроможного, стійкого, конкурентного ринку страхування в Україні і належного захисту прав споживачів послуг страхування, Ліга страхових організацій України (ЛСОУ) і Національна асоціація страховиків України (НАСУ) підписали Меморандум про співпрацю та партнерство.

В Україні оновлено порядок розкриття інформації про страхового посередника

Національний банк України оновив порядок розкриття інформації про страхового посередника та реалізацію страхового продукту як додаткового до інших товарів, робіт або послуг.

Аналітики Swiss Re прогнозують середній приріст преміального доходу в секторі страхування життя 3%

За оцінками аналітиків міжнародної страхової групи Swiss Re, протягом найближчих двох років глобальні премії зі страхування життя щороку зростатимуть на 3%, що більш ніж удвічі перевищує темпи попередніх десяти років.

Глобальні перестраховики підвищать тарифи в 2025 році

Чи буде підвищення тарифів достатнім, щоб компенсувати зростання збитків від природних катастрофУчасники глобального ринку перестрахування мають різні очікування щодо тарифів перестрахування у 2025 році

Збитки глобальної страхової галузі від природних катастроф до кінця року перевищать $125 млрд

Страхові компанії по всьому світу з початку року зазнали збитків від подій природного катастрофічного характеру на суму $102 млрд. Цей показник до кінця року перевищить показник 2023 року в $125 млрд.

Кіберризики є головною проблемою 62% компаній

Щорічне опитування The Travelers щодо кіберзагроз показало, що порушення безпеки та несанкціонований доступ турбує 57% компаній, програмне забезпечення-вимагачі (54%), небезпечні комп’ютерні практики співробітників (53%), системні збої (53%).