Новости компаний

НБУ відновлює застосування заходів впливу до страховиків за порушення нормативів та ризиковості операцій

Національний банк України актуалізує підходи до регуляторних вимог на ринку страхових та небанківських фінансових послуг.

11% звернень споживачів фінпослуг до НБУ припадає на скарги щодо невиплат страховиків

Національний банк України у II кварталі 2022 року отримав та опрацював майже 17 тисяч звернень споживачів фінансових послуг. Із них 4 987 – письмові звернення та 11 999 – дзвінки до Контакт-центру.

Ембарго на російське вугілля змушує страховиків терміново переглянути свої плани

З 10 серпня, з початку дії ембарго Європейського союзу на купівлю російського вугілля та інших товарів, страхові компанії змушені відмовитися від будь-яких операцій, пов’язаних із перевезенням цих вантажів.

Insurance TOP презентував підсумки cтрахового ринку України за 1 квартал 2022 року

Страховий ринок України за 1 квартал 2022 року. Insurance TOP презентував підсумки та назвав лідерів ринкуСтраховий ринок України за січень-березень 2022 року, за даними журналу Insurance TOP, ще не зазнав суттєвих наслідків повномасштабних військових дій росії та збитків від повного знищення інфраструктури деяких регіонів та міст Украни.

Страховики будуть страхувати судна, що експортуватимуть українське зерно, за умови супроводження ВМС

Страховики будуть готові покривати судна, які пропливають запропонованим коридором для вивезення українського зерна, лише якщо є домовленості про супровід міжнародного флоту та чітка стратегія боротьби з морськими мінами

Консорціум з брокерів та андеррайтерів Lloyd’s може забезпечити страхування перевезення українського зерна

Деякі андеррайтери, які представляють страховий ринок Лондонський Lloyd’s, висловлюють зацікавленість у тому, щоб надати необхідне страхове покриття транспортуванню українського зерна Чорним морем.

У червні кількість страховиків на ринку України залишалася незмінною — 142 компанії

Національний банк України продовжує публікувати дані щодо кількісного складу ринку небанківських фінансових послуг. Станом на 1 липня кількість страхових компаній в Україні залишилася незмінною – 142, страхових брокерів стало 62 проти 63 місяцем раніше.

Вимоги до страхових посередників наближені до європейських стандартів

Національний банк України вніс низку змін до порядку діяльності страхових посередників, що ще більше наблизить вітчизняний ринок страхування до найкращих європейських стандартів.

Глобальний ринок страхування кіберризиків продовжує зростати: +75% на рік

Прямі премії, сплачені на ринку кібер-відповідальності, продовжували зростати в 2021 році, спостерігаючи зростання на 75%, що значно випереджає загальну індустрію страхування майна та страхування від нещасних випадків.

Кількість учасників страхового та фінансового ринку України на кінець травня 2022

У травні кількість учасників страхового та небанківського фінансового ринку зменшилася з 1 664 до 1 659 (станом на 31 травня). Упродовж травня Національний банк не реєстрував нових учасників ринку.

Підсумки страхового ринку України за 2021 рік. ТОП-10 лідерів lifе та non-life страхування

Повномасштабний наступ Росії на Україну наприкінці лютого значно ускладнив умови роботи страховиків та учасників ринку фінансових послуг, йдеться у щоквартальному огляді НБУ.