МОЗ розробило і подало на узгодження концепцію eHealth

МОЗ розробило і подало на узгодження концепцію eHealth

Міністерство охорони здоров’я розробило та подало на узгодження концепцію електронної охорони здоров’я, повідомив заступник міністра охорони здоров’я Ярослав Кучер під час прес-брифінгу в Києві в середу.

“5 вересня ми розпочали роботу над концепцією електронної охорони здоров’я. Ми напрацювали документ, передали на ознайомлення міністру охорони здоров’я. Після погодження з міністром ми плануємо його надсилати для ознайомлення іншим органам влади”, – сказав він.

Заступник міністра додав, що в Україні стартувала робота електронних медичних висновків.

“В Україні стартувала робота електронних медичних висновків. Ми запустили в eHealth модуль про народження дитини. Батьки через портал “Дія” можуть оформити дев’ять медичних послуг, зокрема допомогу при народженні. Технологія дає змогу масштабувати інші медичні висновки у рамках системи, зокрема е-лікарняні”, – сказав Кучер.

Заступник міністра також зазначив, що МОЗ співпрацює з іншими країнами щодо розвитку електронної охорони здоров’я.

“Ми ведемо активну роботу з посольством Великої Британії в Україні за напрямом кібербезпеки. Ми сподіваємося, що спеціалісти ДП “Електронне здоров’я” будуть долучені до великої програми тестування сервісів eHealth. Безпека є пріоритетом для нас. Також ми співпрацюємо з Японським агентством міжнародної співпраці (JICA). Вони зацікавлені в наших технологіях, і у них є свій підхід до розвитку eHealth, який може бути інтегрований в Україні”, – сказав Кучер.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Поділитися цією публікацією