СБ Малакут успішно провів 11th Health Insurance Forum

СБ Малакут успішно провів 11th Health Insurance Forum

Майже 200 представників провідних українських та міжнародних компаній, лікувальних закладів та страховиків відвідало конференцію страхового брокера СБ Малакут.
«СБ Малакут» першим серед страхових посередників почав традицію проведення галузевих заходів з особистого страхування. Наша конференція об’єднує основних учасників ринку особистого страхування: страхового брокера, представників бізнесу та страховиків. Основна мета заходу – це обмін досвідом між фахівцями з провідних компаній України, які стикаються з корпоративним страхуванням персоналу, а також пошук нових ідей і рішень в області добровільного медичного страхування і страхування життя, знайомство з інноваційними рішеннями, запропонованими страховиками і брокером.
Заходи «СБ Малакут» – традиційне місце зустрічі професіоналів в області HR-менеджменту. Це унікальна можливість встановити нові ділові відносини, розібратися з тенденціями на ринку страхових послуг, отримати актуальну інформацію про готових рішеннях, які дозволяють ефективно закуповувати і обслуговувати корпоративні програми страхування персоналу.
Ознайомитися з доповідями, подивитися відео- та фотоматеріали з заходу згодом можна буде на сторінці конференції.

Поділитися цією публікацією