Скалецька: У 2020 році ми запропонуємо законопроект про медстрахування

Скалецька: У 2020 році ми запропонуємо законопроект про медстрахування

Міністерство охорони здоров’я України у 2020 році запропонує для обговорення парламентаріям і медичній спільноті законопроект щодо впровадження моделі медичного страхування, яка доповнить програму медгарантій, повідомила міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька.

“За впровадження моделі медичного страхування – я думаю, що наступного року її буде запропоновано, зокрема, для обговорень із парламентаріями, медичною спільнотою та громадськістю України загалом. Модель, яка буде додатковою до програми медгарантій, щоб покрити всі потреби громадян”, – сказала Скалецька під час “години уряду” в парламенті у п’ятницю.

Міністр також зазначила, що затвердження цього законопроекту в 2020 році дасть змогу запустити модель медичного страхування в пілотному режимі.

“Я думаю, що цей законопроект може бути і прийнятий, і розглянутий уже наступного року, щоб ми могли запускати страхову систему хоча б у пілотному режимі на додачу до програми медгарантій”, – сказала вона.

Скалецька наголосила, що на програму медгарантій у бюджеті 2020 року закладено 72 млрд грн.

“Громадянам за рахунок держбюджету буде профінансовано набір медичної допомоги, зокрема, за підвищеним тарифом буде профінансовано лікування серцево-судинних захворювань, гострих інфарктів, інсультів, пологи та неонатальну допомогу”, – сказала вона.


Джерело: Інтерфакс-Україна

Поділитися цією публікацією